Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep

Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!
Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  BennekomKunst

Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.5 cm x 13 cm (h x b)
Lijst31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Ets van Wim van der Meij in opdracht van Ginkel Groep. Formaat ets is 12x11 cm. Betreft nummer 151 van 200.

Ondertekening iets vervaagd. Zie foto's.

Wim van der Meij (1949)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  BennekomKunst

Lid sinds 2020
7 verkochte items
25 cm
31 cm
13 cm
12.5 cm
Starttijd:12-06-2022 om 10:40
Eindtijd:19-06-2022 om 20:01
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieBennekom, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa