Wim Zurne – Document
Ets, gesigneerd en genummerd (17/30), 1987
Deze intrigerende ets van Wim Zurne toont een krachtig abstract beeld waarin structuur, beweging en gelaagdheid centraal staan. De compositie wordt gekenmerkt door expressieve lijnen en een spannend kleurgebruik in rood-, grijs- en zwarttinten, wat het werk een dynamisch en bijna architectonisch karakter geeft. De titel Document suggereert een vastlegging of momentopname, maar laat tegelijk veel ruimte voor persoonlijke interpretatie.
Het werk is uitgevoerd in ets-techniek en maakt deel uit van een beperkte oplage van slechts 30 exemplaren. Dit exemplaar is met de hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. De ets is professioneel ingelijst en verkeert in goede staat.
Details:
Kunstenaar: Wim Zurne
Titel: Document
Techniek: Ets
Oplage: 17/30
Gesigneerd: Ja
Datering: ‘87
Conditie: Goed
Ingelijst: Ja
Een karaktervol en authentiek grafisch werk, aantrekkelijk voor liefhebbers van moderne en abstracte kunst, en een mooie aanvulling op zowel een privé- als zakelijke collectie.