Wim Zurne - Wim Zurné, Arte fact, ets in gemengde technieken uit 1991 in perfecte staat! - Verkocht

Wim Zurné, Arte fact, ets in gemengde technieken uit 1991 in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Wim Zurne (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie ets van Wim Zurné. Gesigneerd en genummerd uit 1991. Formaat 68 x 49,5 cm. Uit een oplage van 30 exemplaren is dit nummer 21. De ets kan worden opgehaald met passe partout (80 x 60 cm) in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie Wim Zurné kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.