Yahya Youssef - Geometrisch werk. - Verkocht

Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!
Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!Yahya Youssef - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 59!
  • Yahya Youssef (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Mooi werk.
Gesigneerd.
Zie foto's.
Ophalen.

Zie foto's.

Yahya Youssef (1939)

EgyptischEgyptischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
51 cm
66 cm
49 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-06-2022 om 14:14
Eindtijd:13-09-2022 om 16:21
Elitepauper
13 sep. / 15:00
€ 50