Yee Cheung - twee handgesigneerde lithografien: Abstracte Composities I en II - Verkocht

Yee Cheung - twee handgesigneerde lithografien: Abstracte Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Yee Cheung - twee handgesigneerde lithografien: Abstracte Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!Yee Cheung - twee handgesigneerde lithografien: Abstracte Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!Yee Cheung - twee handgesigneerde lithografien: Abstracte Composities I en II kopen? Bied vanaf 20!
  • Yee Cheung (1936)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee fraaie handgesigneerde lithografien van Yee Cheung. Titels: Abstracte Composities I en II. Afmetingen: 15 x 14 cm.

V.w. de handige formaten gemakkelijk in te lijsten!TIP! Ook leuk als kunstkado(otjes)!

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.Verzendkosten Europa: 11,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.
Binnen Nederland € 11,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Yee Cheung (1936)

Chinees Chinees

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
14 cm
15 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoorwegen / Zweden,  Nederland
Starttijd19-12-2018 om 16:07
Eindtijd22-12-2018 om 16:25
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken