Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Ets op dun papier (maar geen japans papier), met potlood gesigneerd, gedateerd (‘59) en getiteld, een Épreuve d’Artiste exemplaar. In goede conditie; in de marge zitten wat kreukjes en een klein aantal foxing plekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 48cm x 37cm (blad), 32cm x 24cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In de marge zitten wat kreukjes en een klein aantal foxing plekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-8-2019 om 2:33 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 20:06 |