Yoshiko Noma - Fleures I, litho

Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Yoshiko Noma (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi werk uit 1968 van de japanse kunstenares Yoshiko Noma.  Litho op geschept papier (met watermerk van Spirale Milano), met potlood gesigneerd en met opdracht “a Anno, Amicalement, 25.9.1968, Yoshiko ”, een Épreuve d’Artiste exemplaar.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 55cm x 40cm (blad), 39cm x 26cm (beeld)

Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)

Yoshiko Noma (1934)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
40 cm
55 cm
Starttijd:22-06-2022 om 16:03
Eindtijd:04-07-2022 om 20:03
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa