Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht

Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
  • Yvonne Schot (1944)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Bijzondere, door de kunstenaar speciaal in opdracht (voor Dopje en Ton van Dijk) gemaakte zeer kleine oplage van 10 ex. Litho "Duivenmelker en de kampioen". Later is dezelfde Litho in een oplage van 150 ex gedrukt. Met potlood genummerd, gesigneerd en voorzien van opdracht.  In goede conditie.
verkeert in goede conditie. de ets is iets van de kleur af.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Yvonne Schot (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3879 verkochte items
Alle items van deze verkoper (108)
22 cm
20 cm
Starttijd16-2-2024 om 22:04
Eindtijd25-2-2024 om 21:50
Openingsbod € 30
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland