Bijzondere, door de kunstenaar speciaal in opdracht (voor Dopje en Ton van Dijk) gemaakte zeer kleine oplage van 10 ex. Litho "Duivenmelker en de kampioen". Later is dezelfde Litho in een oplage van 150 ex gedrukt. Met potlood genummerd, gesigneerd en voorzien van opdracht. In goede conditie.
Goed
verkeert in goede conditie. de ets is iets van de kleur af.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00