5. Adri Pieck

Adri Pieck (1894-1982)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Adri PIECK (Scheveningen 1894 - 1982 Hollandsche Rading)

Adri Pieck - Kloostertuin kopen? Bied vanaf 200!

Adri Pieck - Kloostertuin

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Eindtijd14-06-2021 om 19:58

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst