5. Bart Jonkers

Bart Jonkers (1920-2001)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Bart JONKERS (Utrecht 1920 - Utrecht 2001)

Bart Jonkers - a la campagne kopen? Bied vanaf 450!

Bart Jonkers - a la campagne

Geplaatst doorArtandDesignonline

Eindtijd02-08-2021 om 22:41

Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst