5. Bert Braam

Bert Braam (1938)

6 aangeboden items / 189 verkochte items

FA. (60 x Favoriet)

Bert BRAAM (Beek 1938)

Kleur speelt voor Bert Braam een belangrijke rol. Tijdens zijn reizen naar de Oriënt, maar ook naar Marokko, Tunesië en Israël, werd hij vooral geboeid door de aardse kleuren van die landen. Het terracotta, het prachtige rood, het warme geel, heeft hij vastgelegd in diverse doeken.

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Bert Braam - Acryl op doek, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!

Bert Braam - Acryl op doek, Abstracte compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam

Bert Braam - Medusa kopen? Bied vanaf 195!

Bert Braam - Medusa

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekGouache
Afmetingen84 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Braam - Prachtig schilderij in gouden lijst kopen? Bied vanaf 300!

Bert Braam - Prachtig schilderij in gouden lijst

Geplaatst doorArtDuck

TechniekAcryl
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Braam - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!

Bert Braam - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2017
TechniekAcryl
Afmetingen49.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Bert Braam - Olieverf op doek, Pasteus opgezette abstracte compostie kopen? Bied vanaf 50!

Bert Braam - Olieverf op doek, Pasteus opgezette abstracte compostie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2017
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Bert Braam - Acryl op paneel, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Bert Braam - Acryl op paneel, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst