5. Breyten Breytenbach

Breyten Breytenbach (1939)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Breyten BREYTENBACH (Bonnievale 1939)

Zuid-Afrikaans Frans

Breyten Breytenbach - 'Hommes,oiseaux,et papillons surréalistes'- litho - 1989 - EA kopen? Bied vanaf 125!

Breyten Breytenbach - 'Hommes,oiseaux,et papillons surréalistes'- litho - 1989 - EA

Geplaatst doorGrafics

Eindtijd09-07-2021 om 19:09

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst