5. Daniel Humair

Daniel Humair (1938)

5 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Daniel HUMAIR (Geneve 1938)

Frans

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Daniel Humair - zomerfruit kopen? Bied vanaf 45!

Daniel Humair - zomerfruit

Geplaatst doorCemhamers

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Humair - Litho in 7 kleuren - zonder titel - 1979 - Prent 190 (Serie 12) kopen? Bied vanaf 60!

Daniel Humair - Litho in 7 kleuren - zonder titel - 1979 - Prent 190 (Serie 12)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Humair - Litho - abstract kopen? Bied vanaf 45!

Daniel Humair - Litho - abstract

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Humair - prent 190: zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Daniel Humair - prent 190: zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst