5. Emil Rizek

Emil Rizek (1901-1988)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Emil RIZEK (Wenen 1901 - Bisamberg 1988)

Indonesisch Oostenrijks

Emil Rizek - ingelijste krijttekening (West Java, Indonesië) - 1933 kopen? Bied vanaf 125!

Emil Rizek - ingelijste krijttekening (West Java, Indonesië) - 1933

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd29-07-2021 om 19:18

Jaartal1933
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst