5. Eppo Doeve

Eppo Doeve (1907-1982)

3 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Eppo DOEVE (1907-1982)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Eppo Doeve - Gouache kopen? Bied vanaf 195!

Eppo Doeve - Gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekGouache
Afmetingen43.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Eppo Doeve - 'De goochelaar' kopen? Bied vanaf 55!

Eppo Doeve - 'De goochelaar'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCenterfo

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen37 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eppo Doeve - portret kopen? Bied vanaf 37!

Eppo Doeve - portret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCenterfo

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst