5. Frank Guitart

Frank Guitart (1936)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Frank (Francesc) GUITART (Barcelona 1936)

Spaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Frank Guitart - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Frank Guitart - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 22:43

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Frank Guitart - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:23

Jaartal1977
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst