5. Frans de Leef

Frans de Leef (1949)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

De Werkplaats, atelier en expositieruimte van Frans de Leef, kunstenaar die prachtige zeefdrukken en schilderijen maakt. Zijn werk bestaat voornamelijk uit herkenbare, veelal Haagse stadsgezichten, in perfectie weergegeven in een geheel eigen stijl. De moeite waard om eens langs te gaan.

Frans is trouwens op nog veel meer vlakken actief in de Uitvinderswijk.

Frans de Leef - De vensters kopen? Bied vanaf 45!

Frans de Leef - De vensters

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:04

Jaartal1998
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst