5. George Pletser

George Pletser (1871-1942)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Rotterdam 1871-1942Jurgen George Pletser woonde en werkte voor een groot deel van zijn leven in zijn geboortestad Rotterdam, maar hij verbleef ook enige tijd in Wassenaar en Zeeland. Pletser haalde zijn diploma aan de Academie voor beeldende Kunsten in Rotterdam, waar hij onderleiding stond van A.H.R. Maasdijk en Jan de Jong. Hij tekende en schilderde veel stillevens, landschappen en enkele figuurstukken. Pletser was lid van de kunstenaarsgroep R 33 (Rotterdammers 1933), die in zijn tijd als ?progressief? betiteld werd. Dit lidmaatschap gaf hem de mogelijkheid zijn werk via exposities en tentoonstellingen bekend te maken bij het grote publiek.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

George Pletser - C4060-3 - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 125!

George Pletser - C4060-3 - Boerderij aan het water

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd05-06-2021 om 19:38

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Pletser - Portret van een Oosterling kopen? Bied vanaf 50!

George Pletser - Portret van een Oosterling

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd04-08-2021 om 21:42

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout