5. Gerrit Willem Dijsselhof

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Gerrit Willem DIJSSELHOF (Zwollerkerspel 1866 - Overveen 1924)

Gerrit Willem Dijsselhof - Tekening en aquarel van vissen - studies kopen? Bied vanaf 400!

Gerrit Willem Dijsselhof - Tekening en aquarel van vissen - studies

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBazel20

Eindtijd29-06-2021 om 19:56

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout