5. Hans Heijman

Hans Heijman (1951)

1 aangeboden items / 309 verkochte items

FA. (66 x Favoriet)

Hans HEIJMAN (Zaltbommel 1951)

Graficus, schilder, etser, beeldhouwer.

Opleiding:

Heijman volgde zijn opleiding aan afdeling grafiek van de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Bosch.

Hij woont en werkt in Zaltbommel.

Het Hollands landschap is altijd van grote inspiratie geweest voor Hans Heijman. Zijn werk was in eerste instantie realistisch, maar ligt nu meer op de grens tussen figuratief en abstract, met veel aandacht voor kleur.

Exposities en prijzen:

Het werk van Heijman is geexposeerd in Nederland, Engeland, België en Duitsland.

Hans Heijman - C5073-2, Holland, gras, polders tot aan de horizon kopen? Bied vanaf 125!

Hans Heijman - C5073-2, Holland, gras, polders tot aan de horizon

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd09-05-2021 om 19:13

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst