5. Hans Kuyt

Hans Kuyt (1944-1971)

3 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Hans KUYT (Zaandam 1944- Zaandam 1971)

Graficus en tekenaar met een atelier aan het Westzijderveld in Zaandam. Hij studeerde cum laude af aan de Gerrit Rietveld academie afdeling vrije grafiek en kreeg les van Gerrit de Jong (1905-1978).

Hans Kuyt ontwikkelde een eigen (gedetaillerde) surrealistische stijl waarin vervormingen van de zichtbare werkelijkheid kenmerkend waren.

Zo vriendelijk als hij was naar anderen, zo onzeker en kritisch was hij tegenover zichzelf. Dit leidde tot een grote inzichzelfgekeerdheid. Over zijn werk sprak hij weinig en moeilijk, in het bijzonder over de achtergronden ervan. Hij was bang voor kritiek van anderen op zijn manier van uitbeelden.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Kuyt - Belcampo – Het Grote Gebeuren – Duivels boven een Landschap kopen? Bied vanaf 75!

Hans Kuyt - Belcampo – Het Grote Gebeuren – Duivels boven een Landschap

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Kuyt - Belcampo – Het Grote Gebeuren No.7 - oplage 2/10 kopen? Bied vanaf 70!

Hans Kuyt - Belcampo – Het Grote Gebeuren No.7 - oplage 2/10

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets - nr. I/10 - 1965 kopen? Bied vanaf 45!

Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets - nr. I/10 - 1965

Geplaatst doorMiles

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen12 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout