5. Henri Bernard Goetz

Henri Bernard Goetz (1909-1989)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Henri Bernard GOETZ (New York City 1909 - Nice 1989)

Frans Amerikaans

Henri Bernard Goetz - Abstracte compositie, ets met aquatint kopen? Bied vanaf 75!

Henri Bernard Goetz - Abstracte compositie, ets met aquatint

Geplaatst doorRosser

Eindtijd17-05-2021 om 19:35

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst