Herbert Thiele (1905-1973)
  5. Herbert Thiele
Herbert Thiele (1905-1973)

Herbert Thiele (1905-1973)

Kunstenaar

Herbert THIELE (1905 Zwickau - 1973 Berlijn)

Aangeboden items
8
Verkochte items
3
Nationaliteit
DuitsDuits
Links
Favoriet
7 aangeboden items van deze kunstenaar
Herbert Thiele - PONY - Handsignierte Tierstudie des Alois KOLB & THIEMANN-Meisterschülers aus ZWICKAU 1949 kopen? Bied vanaf 60!
Herbert Thiele - PONY - Handsignierte Tierstudie des Alois KOLB & THIEMANN-Meisterschülers aus ZWICKAU 1949

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Herbert Thiele - - TAUBEN - Handsignierter OriginalHolzschnitt des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (KOLB/THIEMANN) kopen? Bied vanaf 55!
Herbert Thiele - - TAUBEN - Handsignierter OriginalHolzschnitt des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (KOLB/THIEMANN)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Herbert Thiele - BÜFFEL - Handsignierte Tierstudie des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (Alois KOLB/THIEMANN) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert Thiele - BÜFFEL - Handsignierte Tierstudie des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (Alois KOLB/THIEMANN)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Herbert Thiele - ZIEGEN - Handsignierte Tierstudie des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (Alois KOLB/THIEMANN) kopen? Bied vanaf 55!
Herbert Thiele - ZIEGEN - Handsignierte Tierstudie des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (Alois KOLB/THIEMANN)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Herbert Thiele - TIGER - Handsignierte Tierstudie des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (KOLB/THIEMANN) kopen? Bied vanaf 60!
Herbert Thiele - TIGER - Handsignierte Tierstudie des ILLUSTRATOREN aus ZWICKAU 1949 (KOLB/THIEMANN)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Jaartal1949
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Herbert Thiele - GEPARDEN - 1949 Handsignierte Tierstudie des KOLB & THIEMANN-Meisterschülers a.ZWICKAU kopen? Bied vanaf 60!
Herbert Thiele - GEPARDEN - 1949 Handsignierte Tierstudie des KOLB & THIEMANN-Meisterschülers a.ZWICKAU

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Herbert Thiele - ANTILOPEN - Handsignierte Tierstudie des Alois KOLB & THIEMANN-Meisterschülers aus ZWICKAU 1949 kopen? Bied vanaf 55!
Herbert Thiele - ANTILOPEN - Handsignierte Tierstudie des Alois KOLB & THIEMANN-Meisterschülers aus ZWICKAU 1949

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartaud

Verzending Internationaal

Kunst kopen van Herbert Thiele

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Herbert Thiele? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Herbert Thiele. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Herbert Thiele en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Herbert Thiele te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Herbert Thiele!

Volg het aanbod kunst van Herbert Thiele te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Herbert Thiele te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Herbert Thiele instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Herbert Thiele kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Herbert Thiele!

Waarom via Kunstveiling kunst van Herbert Thiele kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Herbert Thiele en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Herbert Thiele via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Herbert Thiele of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Herbert Thiele?

Kunst kopen van Herbert Thiele begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Herbert Thiele, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Herbert Thiele. Om meer kans te maken om de Herbert Thiele te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Herbert Thiele! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.