5. Herman Krikhaar

Herman Krikhaar (1930-2010)

4 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Herman KRIKHAAR (Almelo 1930 - Draguignan 2010) Naast kunstenaar ook bekend als Galeriehouder (Galerie Krikhaar te Amsterdam)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Herman Krikhaar - Herman Krikhaar - Hommage aan Vincent - litho - oplage: 90 ex. kopen? Bied vanaf 25!

Herman Krikhaar - Herman Krikhaar - Hommage aan Vincent - litho - oplage: 90 ex.

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Krikhaar - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!

Herman Krikhaar - zonder titel

Geplaatst doormarieke1

TechniekSjabloondruk
Afmetingen70 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
Herman Krikhaar - Karel Appel portret kopen? Bied vanaf 120!

Herman Krikhaar - Karel Appel portret

Geplaatst doorMargie

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 125!

Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst