5. Huib Luns

Huib Luns (1881-1942)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Huib Luns werd geboren in 1881 en overleden in 1942. Hij heeft de academie BK te Amsterda, gedaan en later zelf ook les gegeven in oa Den Bosch. Kreeg de W. van Collenprijs in 1904. Later heft hij geschilderd in Frankrijk, Italie en Spanje.Heeft in 30er jaren expressionistisch gewerkt. Werk in bezit museum Den Bosch

Huib Luns - 2 Tekeningen, figuurstudies kopen? Bied vanaf 250!

Huib Luns - 2 Tekeningen, figuurstudies

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBabetteClaassenFineArt

Eindtijd14-06-2021 om 19:29

TechniekPotlood
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout