5. Humphrey Bennett

Humphrey Bennett (1948)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Humphrey BENNETT (Londen, 1948)

Nederlands Engels

Humphrey Bennett - Litho: Lama's kopen? Bied vanaf 45!

Humphrey Bennett - Litho: Lama's

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 21:29

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst