5. Jan de Graaf

Jan de Graaf (1948)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Jan de GRAAF (Dordrecht, 1948)

Jan de Graaf - Molen en Boerderij kopen? Bied vanaf 40!

Jan de Graaf - Molen en Boerderij

Geplaatst doorAbbyart

Eindtijd21-05-2021 om 22:08

Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst