5. Jan van Munster

Jan van Munster (1939)

1 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Jan van MUNSTER (Gorinchem 1939)

Laatste
kans
Jan van Munster - Nucleare energie - pyrografie kopen? Bied vanaf 195!

Jan van Munster - Nucleare energie - pyrografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:25

Jaartal1989
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst