5. Jo Bezaan

Jo Bezaan (1894-1952)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Jo BEZAAN

Graficus, Schilder, Tekenaar en Illustrator

Geboren te Uitgeest in 1894. Overleden in Putten/1952

Opleiding: Autodidact

Werkzaam in: Alkmaar, Bergen, Haarlem, Oisterwijk, Amsterdam en Putten

Door: Arthur Brouwers

Jo Bezaan - Boer met schop op de akkers kopen? Bied vanaf 125!

Jo Bezaan - Boer met schop op de akkers

Geplaatst doorCaat66

Eindtijd07-03-2021 om 19:21

Jaartal1926
TechniekDroge Naald
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst