5. Joost Minnigh

Joost Minnigh (1942-2011)

2 aangeboden items / 78 verkochte items

FA. (40 x Favoriet)

Joost MINNIGH (Pengalengan 1942 - Rotterdam 2011)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Joost Minnigh - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Joost Minnigh - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd23-02-2021 om 08:04

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joost Minnigh - Palatino Roma kopen? Bied vanaf 110!

Joost Minnigh - Palatino Roma

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 21:09

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst