5. Louis Bonamici

Louis Bonamici (1878-1966)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Louis BONAMICI (Livorno 1878 - 1966)

Louis Bonamici - baia del porto di Cattaro kopen? Bied vanaf 200!

Louis Bonamici - baia del porto di Cattaro

Geplaatst doorDeHem

Eindtijd27-07-2021 om 22:51

Jaartal1920
Afmetingen79 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst