5. Maria Diduch

Maria Diduch (1947)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Maria DIDUCH (Łódź, 1947)

Nederlands Pools

Maria Diduch - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 185!

Maria Diduch - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd23-05-2021 om 22:50

Jaartal1998
Afmetingen63 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst