5. Marijke Don

Marijke Don (1941)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marijke DON (Voorburg 1941)

Marijke Don - Plaatsbepaling 3 kopen? Bied vanaf 17!

Marijke Don - Plaatsbepaling 3

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Eindtijd27-06-2021 om 20:23

Jaartal1989
TechniekPotlood
Afmetingen15.3 cm x 9.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst