5. Martin Reisberg

Martin Reisberg (1923-2020)

1 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Martin REISBERG (New York City 1923 - 2020)

Martin Reisberg is een 97 jaar oude kunstenaar wie aan het beroemde Cooper Union Art College in New York City heeft gestudeerd, voordat hij bij de marine ging tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij was betrokken tijdens de bevrijding van Europa, waarna hij neerstreek in België met zijn vrouw, Bitia Rosendor. Reisberg's stijl is divers; van maritieme en historische voorstellingen tot landschappen, portretten, religie, natuur, dorps- en stadsgezichten.

Amerikaans Belgisch

Martin Reisberg - Titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 34!

Martin Reisberg - Titel mogelijk maar niet bekend bij mij

Geplaatst doornelleke1958

Eindtijd01-08-2021 om 19:44

TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst