5. Paul Elshout

Paul Elshout (1949)

3 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Paul ELSHOUT (Someren 1949 - Oosterhout 2018)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Paul Elshout - Niet gekomen kopen? Bied vanaf 75!

Paul Elshout - Niet gekomen

Geplaatst doorManonvO

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Paul Elshout - Vrouw kopen? Bied vanaf 15!

Paul Elshout - Vrouw

Geplaatst dooryookoo

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Elshout - Gouache . Titel. Cleo II kopen? Bied vanaf 40!

Paul Elshout - Gouache . Titel. Cleo II

Geplaatst doorduif

Jaartal1971
TechniekGouache
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst