5. Peter Dorleijn

Peter Dorleijn (1937)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Peter DORLEIJN (Utrecht 1937)

Peter Dorleijn - Kerkinterieur Oosterkerk te Hoorn kopen? Bied vanaf 25!

Peter Dorleijn - Kerkinterieur Oosterkerk te Hoorn

Geplaatst doorArianne0106

Eindtijd02-06-2021 om 20:07

Jaartal1975
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst