5. Peter Kool

Peter Kool (1962)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Peter KOOL (Nijverdal (Hellendoorn) 1962)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Kool - abstract landschap kopen? Bied vanaf 100!

Peter Kool - abstract landschap

Geplaatst doorpeterjohankool

Eindtijd06-06-2021 om 21:13

Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Peter Kool - Abstract Landschap kopen? Bied vanaf 75!

Peter Kool - Abstract Landschap

Geplaatst doorpeterjohankool

Eindtijd06-06-2021 om 21:18

Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd