5. Peter Langenberg

Peter Langenberg (1940)

3 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Peter LANGENBERG (Koog aan de Zaan, 1940)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Langenberg - (1940-2020) Monsieur Louis - ets/aquatint 1980 kopen? Bied vanaf 50!

Peter Langenberg - (1940-2020) Monsieur Louis - ets/aquatint 1980

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Langenberg - Zonder titel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!

Peter Langenberg - Zonder titel, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Langenberg - Peter Langenberg, kleurrijke zeefdruk uit 1993. Gesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 55!

Peter Langenberg - Peter Langenberg, kleurrijke zeefdruk uit 1993. Gesigneerd en genummerd.

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst