5. Peter Martinus Dillen

Peter Martinus Dillen (1890-1985)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Peter Martinus DILLEN (Mierlo 1890 - Rosenheim 1985)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Martinus Dillen - man achter weefgetouw kopen? Bied vanaf 20!

Peter Martinus Dillen - man achter weefgetouw

Geplaatst doorErkel2011

Eindtijd17-02-2021 om 19:10

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Martinus Dillen - Portret oude man kopen? Bied vanaf 25!

Peter Martinus Dillen - Portret oude man

Geplaatst doorErkel2011

Eindtijd17-02-2021 om 19:16

TechniekEts
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst