5. Peter van Hugten

Peter van Hugten (1949)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Geboren te Amsterdam in 1949.

Peter van Hugten - de brief en de tas - gouache kopen? Bied vanaf 150!

Peter van Hugten - de brief en de tas - gouache

Geplaatst doorMiles

Eindtijd24-07-2021 om 10:37

TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst