5. Petrus Johannes Arendzen

Petrus Johannes Arendzen (1846-1932)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

P.J. ARENDZEN, Amsterdam 1846 - Hampstead (Engeland) 1932.

Nederlands Engels

Laatste
kans
Petrus Johannes Arendzen - Koeien in de wei. kopen? Bied vanaf 3!

Petrus Johannes Arendzen - Koeien in de wei.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd06-08-2021 om 21:38

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst