5. Rien Bout

Rien Bout (1937-2003)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Rien BOUT (Rotterdam 1937-01-28)

Rien Bout - Zeefdruk. Titel, Paisaje flotante no. 2 kopen? Bied vanaf 45!

Rien Bout - Zeefdruk. Titel, Paisaje flotante no. 2

Geplaatst doorduif

Eindtijd07-08-2021 om 22:07

Jaartal1997
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst