5. Roel Hofman

Roel Hofman (1956)

1 aangeboden items / 106 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Roel HOFMAN

Schilder, graficus.

Roelof J. Hofman is geboren te Rotterdam in 1956.

Opleiding:

Hij is op zestienjarige leeftijd in de leer gegaan bij de Rotterdamse schilder Cornelis Witters.

Hofman woont en werkt in Hellevoetsluis.

Al op jonge leeftijd is Roel Hofman begonnen met tekenen, waarna hij al redelijk snel overstapte op schilderen. Zijn stijl is van klassiek overgegaan naar meer surrealistisch en magisch realistisch. Als een van de eerste dingen waarom de mens reageert, is kleur het belangrijkste element in zijn werk. Naast zelf te schilderen, heeft Hofman een galerie en kunstuitleen. Hofman brengt regelmatig een bezoek aan het Franse platteland, om rust en inspiratie te vinden.

Door: Arthur Brouwers

Roel Hofman - Tulpen kopen? Bied vanaf 100!

Roel Hofman - Tulpen

Geplaatst doorPRoomer73

Eindtijd11-03-2021 om 22:55

Jaartal1998
Afmetingen79 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst