5. Simon Kramer

Simon Kramer (1940-2015)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Simon KRAMER: (Amsterdam 1940)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Simon Kramer - Boerderij met bloesembomen. kopen? Bied vanaf 100!

Simon Kramer - Boerderij met bloesembomen.

Geplaatst doorBertvee

Eindtijd04-07-2021 om 20:21

Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Kramer - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!

Simon Kramer - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:47

Jaartal1982
TechniekGouache
Afmetingen80 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst