5. Soedjono Abdullah

Soedjono Abdullah (1911-1991)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Indonesie (1911-1991)

Indonesisch

Soedjono Abdullah - C5124-35, Indonesisch landschap kopen? Bied vanaf 50!

Soedjono Abdullah - C5124-35, Indonesisch landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd06-06-2021 om 20:24

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst