5. Thom de Jong

Thom de Jong (1940-1989)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Thom de JONG (Amsterdam 1940 - ?? 1989)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Thom de Jong - Blue plate special, second helping kopen? Bied vanaf 25!

Thom de Jong - Blue plate special, second helping

Geplaatst doorAnton63

Eindtijd06-06-2021 om 21:04

Jaartal1977
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Thom de Jong - Socks - grote kleurets kopen? Bied vanaf 35!

Thom de Jong - Socks - grote kleurets

Geplaatst doorMiles

Eindtijd24-07-2021 om 10:52

TechniekEts
Afmetingen75 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst