5. Ton Klop

Ton Klop (1939)

3 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Antonius Christiaan KLOP Aangesloten bij : Pulchri Den Haag

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ton Klop - Pentekening met Aquarel, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 1!

Ton Klop - Pentekening met Aquarel, Zonder Titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1963
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst

Ton Klop - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 49!

Ton Klop - Litho - 1988

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ton Klop - Litho - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst