5. Wim Jonkman

Wim Jonkman (1947)

2 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Wim JONKMAN

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Wim Jonkman - Een stil vermoeden kopen? Bied vanaf 75!

Wim Jonkman - Een stil vermoeden

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-06-2021 om 22:48

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Jonkman - Spijkers op laag water kopen? Bied vanaf 55!

Wim Jonkman - Spijkers op laag water

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 21:58

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst