Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Tine van de Weyer (Bingelrade 1951)
Lijnenspel
Origineel werk op papier
Acryl op papier uit 1987
Groot formaat 100 x 70 cm.
Gesigneerd
Niet (meer) ingelijst
In goede staat
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wanroij, Nederland |
Objectlocatie | Wanroij, Nederland |
Starttijd | 13-12-2017 om 17:51 |
Eindtijd | 23-12-2017 om 17:51 |