Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed)
Georges Louis Charles Busson - "Vertrek vanuit de Stadspoort'
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig berggezicht van de kunstenaar Jo Lodeizen. Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen board: 54 cm. x 45 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. RKD.nl/lodeizen.
Starttijd | 30-9-2016 om 22:07 |
Eindtijd | 10-10-2016 om 22:07 |